صاحبان خودرو ابزار جدیدی برای جلوگیری از افزایش فروش خدمات از طریق UVeye، MyKaarma Partnership دارند. > 자유게시판

본문 바로가기

자유게시판

صاحبان خودرو ابزار جدیدی برای جلوگیری از افزایش فروش خدمات از طریق UVe…

페이지 정보

profile_image
작성자 Ella
댓글 0건 조회 7회 작성일 24-09-19 16:28

본문

رانندگی از طریق ایستگاه بازرسی UVeye در نمایندگی جنرال موتورز.
نمایندگی‌های UVeyeAuto درصد زیادی از سود خود را در خدمات به دست می‌آورند در حالی که مشتریانی که خودروهای خود را برای تعمیر به نمایندگی‌ها می‌آورند می‌خواهند از فروش کارهای غیرضروری و پرهزینه خودداری کنند.
همکاری جدید بین شرکت فناوری بازرسی درایو UVeye و ارائه‌دهنده پلت‌فرم مدیریت خدمات myKaarma، که چهارشنبه اعلام شد، با هدف برآوردن هر دو طرف معادله با یکپارچه‌سازی این دو سیستم است.
ادغام فناوری بازرسی درایو UVeye و پلت‌فرم myKaarma گزارش‌هایی را ایجاد می‌کند که مصرف‌کنندگان می‌توانند از [+] برای دیدن اینکه چه مشکلاتی شناسایی شده‌اند و تصمیم بگیرند که چه خدماتی را خریداری کنند، استفاده کنند.
UVeyeOnch هنگامی که یک وسیله نقلیه هنگام ورود به بخش خدمات نمایندگی از ایستگاه بازرسی UVeye عبور می کند، پلت فرم myKaarma به نمایندگی اجازه می دهد تا نتایج بازرسی را مستقیماً به تلفن مشتری ارسال کند.
مشتریان همچنین یک متن خوشامدگویی را در کنار نتایج بازرسی دریافت می کنند که به آنها فرصت می دهد آنها را بررسی کنند یا نتایج را برای دریافت نظر دوم به اشتراک بگذارند.
یارون ساقیو، مدیر ارشد بازاریابی UVeye، می‌گوید این ایده شفافیت برای مشتری است تا به آنها در تصمیم‌گیری برای خرید خدمات کمک کند.
Saghiv در مصاحبه ای گفت: "اگر چیزی، کاری که انجام می دهد، خطرات و مسائل ایمنی واقعی را در زمان واقعی در دست مصرف کننده قرار می دهد." "اگر خدای ناکرده مشکلی وجود داشت، بدیهی است که می خواهید قبل از اینکه به چیزی بسیار بدتر تبدیل شود، آن را برطرف کنید. پس قدرت و تصمیم در دست مشتری است. این دقیقاً برعکس افزایش فروش است.»
بیشتر از FORMFORBES ADVISOR بهترین حساب های پس انداز پربازده سال 2024 توسط کوین پین مشارکت کننده بهترین حساب های پس انداز سود 5 درصدی در سال 2024 توسط Cassidy Horton Contributor ایده ادغام این دو فناوری در ابتدا توسط جان کافمن، معاونت بازاریابی خودرو در سال جاری میلادی در شرکت خودروسازی Manhattan پیشنهاد شد ه نمایش انجمن فروشندگان در لاس وگاس.
Manhattan Motorcars قبلاً مشتری myKaarma بود، بنابراین، همانطور که کافمن توضیح داد، از نماینده در غرفه آنها پرسید که آیا آنها همکاری با UVeye را در نظر می گیرند زیرا به نظر می رسید که هم افزایی هایی وجود دارد که به نفع شرکت ها و نمایندگی ها باشد.
کافمن سپس مقدماتی را ارائه کرد که منجر به این مشارکت جدید شد.
«myKaarma ابزار بسیار خوبی برای ارتباط با مشتریان برای زمان‌بندی است، برای ساده‌سازی کل فرآیند خدمات، و بسیاری از داده‌های myKaarma به ویدیو متکی هستند و ویدیو خودکار نیست. توسط کارکنان نمایندگی اداره می شود. این آن را خودکار می کند. هیچ واریسی وجود ندارد کافمن در مصاحبه ای گفت: این بسیار سازگار است.
Ujj Nath گفت: "این همکاری با UVeye بر تعهد ما به نوآوری در صنعت خدمات خودرو تاکید می کند. ما با هم استاندارد جدیدی را برای نحوه ارتباط نمایندگی ها با مشتریان خود تعیین می کنیم و اطمینان می دهیم که هر وسیله نقلیه به طور کامل بازرسی می شود و هر مشتری مطلع می شود." مدیر عامل myKaarma در بیانیه ای.
به گفته Saghiv هیچ هزینه اضافی برای نمایندگی یا مشتری وجود ندارد.
UVeye که در سال 2016 در اسرائیل تأسیس شد، اکنون یک دفتر مرکزی در ایالات متحده به همراه دفاتری در اروپا و آسیا دارد.
به گفته Saghiv، فناوری بازرسی خودرو از طریق رانندگی در ابتدا به عنوان ابزار امنیتی در گذرگاه های مرزی برای شناسایی کالاهای قاچاق استفاده می شد، UVeye به سرعت در کنترل کیفیت خودرو در کارخانه های مونتاژ گسترش یافت و اکنون در بیش از 300 نمایندگی دارای ایستگاه است.
با استفاده از ترکیبی از هوش مصنوعی و سایر فناوری‌ها، ایستگاه‌های UVeye فوراً عیب‌های بی‌شماری را از ساییدگی لاستیک گرفته تا نقص‌های فیزیکی در سرتاسر خودرو شناسایی می‌کنند.
در واقع، ایستگاه‌های بازرسی تایر UVeye یکی از اولین ایستگاه‌هایی بودند که متوجه شدند وزن باتری‌های خودروهای الکتریکی چگونه باعث فرسودگی سریع لاستیک‌ها می‌شود.
بیش از 2000 نمایندگی در سیستم myKaarma هستند - یک پلتفرم پیشرفته سرتاسر با قابلیت‌های زمان‌بندی، ارتباطات، پرداخت، تحویل و تحویل.
این ما را به انتهای دیگر معادله بازمی گرداند - اینکه چگونه ادغام myKaarma با UVeye نه تنها برای مصرف کنندگان شفافیت ایجاد می کند، بلکه پتانسیل افزایش درآمد نمایندگی را نیز به همراه دارد.
کافمن گفت: "این یک ابزار نگهداری عالی است، زیرا هر چه مشتریان شما بیشتر و بیشتر از کاری که روی ماشین انجام شده است احساس اعتماد کنند، احتمال بیشتری وجود دارد که به تجارت با شما ادامه دهند." من فکر می‌کنم خیلی سریع جذابیت زیادی به دست خواهد آورد.»
من را در توییتر دنبال کنید. اد گارستن به دنبال من از سال 1989 صنعت خودرو را پوشش می‌دهم، ابتدا به‌عنوان رئیس دفتر سی‌ان‌ان دیترویت، سپس به‌عنوان نویسنده ملی خودرو برای آسوشیتدپرس، جنرال موتورز نویسنده‌ای را در اخبار دیترویت و گزارشگر ویدیویی در اخبار خودروسازی شکست داد. من همچنین تیم ارتباطات دیجیتال فیات کرایسلر را تأسیس کردم و در مفهوم "روزنامه‌نگاری شرکتی" پیشگام شدم که در آن شرکت‌ها داستان‌های خود را با استفاده از رسانه‌های اجتماعی، ویدئو و پخش‌های اینترنتی بیان می‌کنند. ما از آن روش‌ها استفاده کردیم تا به مردم آمریکا بفروشیم که چرا گروه LLC کرایسلر آن زمان ارزش نجات را داشت. اولین مصاحبه من به‌عنوان یک نویسنده خودرو با شرکت اعداد و ارقام فورد بود که در شرف بازنشستگی بود. او به من گفت: «آماده باش، بنشین، سؤالات هوشمندانه بپرس، سپس ساکت شو، گوش کن و حقیقت را بنویس». نصیحت مفید. هنوز از آن استفاده می کنم.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you have any concerns relating to wherever and how to use اخبار خودرو, you can call us at the web-site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

상단으로

TEL. 041-554-6204 FAX. 041-554-6220 충남 아산시 영인면 장영실로 607 (주) 비에스지코리아
대표:홍영수 / 개인정보관리책임자:김종섭

Copyright © BSG AUTO GLASS KOREA All rights reserved.

모바일 버전으로 보기